Personel stacjonarny

Dział handlowy

Jacek Pazik Właściciel jpazik@astralomza.pl 86 218 24 65

Dział sprzedaży i obsługi klienta

Dorota Bączek Biuro Obsługi Klienta bok@astralomza.pl 86 218 24 65 w. 21
571 291 222
Agata Kurpiewska Biuro Obsługi Klienta akurpiewska@astralomza.pl 86 218 24 65 w. 21

Dział marketingu

Sebastian Brodziak Kierownik Działu Marketingu sbrodziak@astralomza.pl 86 218 24 65 w. 23

571 291 220

Andrzej Olbryś Specjalista ds. marketingu

Obsługa zamówień online

sprzedaz@astralomza.pl 86 218 24 65 w. 23

502 776 830

Magazyn

Jarosław Roszkowski 86 218 24 65 w. 21

Personel terenowy

Przedstawiciele handlowi

Jacek Kulas Kierownik regionalny jkulas@astralomza.pl 515 196 810
Kamil Boć Przedstawiciel handlowy kboc@astralomza.pl 515 196 770
Karol Jemielity Kierownik regionalny kjemielity@astralomza.pl 502 776 875
Łukasz Radoch Przedstawiciel handlowy lradoch@astralomza.pl 506 840 870
Rafał Pazik Kierownik regionalny rpazik@astralomza.pl 501 270 030

Kierowcy

Grzegorz Dąbrowski 502 776 845
Wiesław Filipkowski 502 776 835